„Gero-Kelio“ – keleivių, siuntinių bei dalinių krovinių pervežimo paslaugos Lietuvoje ir Vokietijoje.

Mūsų įmonė šiuo metu teikdama savo paslaugas aptarnauja visą Lietuvos teritoriją.

 

 

Apie mus

MB „Gero kelio transportas“  sėkmingai dirba transporto paslaugų sferoje nuo 2008 metų. Esame nuolat auganti ir besiplečianti įmonė Lietuvoje. Kiekvienas klientas bei jo nuomonė, pageidavimai ir visapusiška gerovė mums yra svarbiausi kriterijai, kuriuos stengiamės įgyvendinti ir nenuvilti savo klientų.

 

Mes griežtai laikomės užsibrėžto tikslo bei įsipareigojimų. Kiekvienu atveju atvykstame į sutartą vietą sutartu laiku.

 

Norėdami prisitaikyti prie Jūsų lūkesčių įgyvendinimo, mūsų įmonės vairuotojai važiuoja du kartus per savaitę. Iš Lietuvos išvažiuojame antradieniais bei penktadieniais. Iš Vokietijos išvykstame trečiadieniais bei šeštadieniais.

 

Keleivių, siuntinių bei krovinių pervežimo paslaugų srityje nesame naujokai. Europos keliai mums pažįstami nuo 2008 metų. Važiuojame tik patikimais ir mokamais keliais.

 

„Gero–Kelio“ tikslas – dėti kuo daugiau pastangų, kad ši diena būtų geresnė už vakarykštę, o ateinanti diena būtų geresnė nei šiandieninė!

„Gero–Kelio“ vizija - kiekvienais metais įgyvendinti kuo daugiau Jūsų užsakymų. Taip pat kiekvienam klientui suteikti kokybiškesnes paslaugas pritaikytas konkretiems pageidavimams.

„Gero–Kelio“ požiūris – klientas bei jo interesai svarbiausias uždavinys!

Klientų atsiliepimai iš "facebook" 

Peržiūrėti visus atsiliepimus